صفحه نخست شرايط استخدام ثبت نام پيگيري و رويت مشخصات يادآوري كد رهگيري سوالات متداول ارتباط با ما
بسمه تعالي

آگهی جذب نیرو در شرکت پالایش نفت بندرعباس (سهامی عام)

شرکت پالایش نفت بندرعباس با استعانت از خداوند متعال و با هدف توسعه کیفیت و کمیت تولید فرآورده های نفتی و کمک به خودکفایی ایران اسلامی، در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی خود در واحدهای ستادی/عملیاتی/ مهندسی تعداد 628 نفر از داوطلبان مرد واجد شرایط با توجه به شرایط کاری و عملیاتی در پالایشگاه نظیر نوبتکاری، انجام مستمر تعمیرات روزانه، اضطراری، اساسی و...) را صرفا و الزاما از بین فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی در رشته‌های مندرج در جدول (1) از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه فنی/تخصصی، انجام معاینات طب صنعتی و گزینش مطابق قوانین کار و تامین اجتماعی و به صورت قراردادی مدت موقت دعوت به همکاری نماید.
جدول (1): جدول رشته های شغلی آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت بندرعباس
مقطع تحصیلی رشته تحصیلی گرایش تعداد توضیحات
کارشناسی مهندسی شیمی بدون گرایش،کلیه گرایش ها (بجز صنایع غذایی،شیمی پلیمر و شیمی معدنی) 372 بومی و غیر بومی
مهندسی برق بدون گرایش، کلیه گرایشها (بجز مهندسی پزشکی) 83 بومی
مهندسی مکانیک بدون گرایش، کلیه گرایشها (بجز مکانیک خودرو) 78 بومی
مهندسی صنایع بدون گرایش، کلیه گرایشها 56 بومی
مهندسی مواد و متالورژي بدون گرایش، کلیه گرایشها 15 بومی
مهندسی ایمنی صنعتی بدون گرایش، کلیه گرایشها 14 بومی
مهندسی عمران بدون گرایش، کلیه گرایشها 10 بومی
جمع کل 628

1- شرایط عمومی داوطلبان
1-1- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران و متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور
2-1- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
3-1- عدم سوء پیشینه کیفری
4-1- دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیر پزشکی
5-1- داشتن تندرستی وتوانایی کامل جسمانی، نداشتن کور رنگی و عدم اعتیاد به مواد مخدر به تائید طب صنعتی معاونت بهداشتی درمانی صنعت نفت هرمزگان و یا مرکز بهداشت مورد تائید شرکت پالایش نفت بندرعباس
6-1- عدم اشتغال و تعهد خدمت در دستگاههای دولتی و مراکز وابسته، مؤسسات، شرکتها و نهادهای انقلابی در زمان دعوت بکار.
تبصره: نحوه تشخیص شرایط افراد بدو استخدام براساس خوداظهاري می‌باشد. علیهذا چنانچه حسب استعلامات انجام شده خلاف آن ثابت شود افراد موصوف در هر مرحله از استخدام که باشند حذف و افراد حائز شرایط بعدي جایگزین خواهند شد.
7-1- حداکثر سن داوطلبان مجاز برای ثبت نام در مقطع کارشناسی 30 سال (متولدین 1372/01/01به بعد) است.
تبصره 1: برای دارندگان کارت پایان خدمت، مدت زمان خدمت نظام وظیفه (تا حداکثر 2سال) به حداکثر سقف سنی افزوده می شود.
تبصره2: داوطلبانی که دارای سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی هستند در صورت پرداخت حق بیمه حداکثر به میزان 3 سال به سقف سنی آنها افزوده خواهد شد.
تبصره 3: داوطلبانی که دارای سابقه کار در پیمانکاری های مستمر و قرارداد مستقیم شرکت پالایش نفت بندرعباس با پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی هستند، در صورتیکه در زمان ثبت نام در آزمون، شاغل بکار در این شرکت بوده و عملکرد وی مورد رضایت مسئولین مربوطه در پالایشگاه قرارگرفته باشد، متناسب با مدت سابقه کار، تا سقف 5 سال به حداکثر سن مجاز آنها اضافه خواهد شد.
تبصره 4: با در نظر گرفتن تبصره های فوق، تحت هیچ شرایطی سن داوطلب نباید از 40 (چهل) سال تمام بیشتر باشد.
8-1- سپردن تعهد نامه محضری مبنی بر خدمت در شرکت پالایش نفت بندرعباس بمدت 30 سال تمام / یا (تا زمان بازنشستگی)

2- شرایط اختصاصی
2-1- دارا بودن دانشنامه یا گواهینامه موقت فراغت از تحصیل مقطع کارشناسی در رشته گرایشهای مندرج در جدول (1) از دانشگاههاي مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوري و یا دانشنامه تحصیل در دانشگاههاي خارج از کشور براي مقطع تحصیلی کارشناسی که به تایید وزارت علوم رسیده باشد.
تذکر: داوطلبان صرفا در صورتی می‌توانند در این آزمون ثبت نام نمایند که عنوان مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و گرایش رشته تحصیلی آنان به طورکامل و به صورت مشخص در شرایط احراز مشاغل ذکر شده باشد. لذا داوطلبانی که مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و گرایش رشته تحصیلی آنها عیناً در آگهی درج نشده باشد، از ثبت نام خودداري نمایند. در صورتی که در هر مرحله از فرآیند جذب و بکارگیري مشخص گردد که مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش تحصیلی آنها با شرایط ذکر شده در آگهی منطبق نباشد و داراي پسوند و یا پیشوند بیش از آنچه در آگهی آمده باشد، از سایر فرآیند استخدام حذف شده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت. لذا داوطلبان موظف اند در زمان ثبت نام با توجه به شرایط اعلام شده دقت کافی به عمل آورده و از ثبت نام در رشته تحصیلی که واجد شرایط نیستند، خودداري نمایند.
تبصره 1: شرکت هیچگونه تعهدي براي اعمال مدرك تحصیلی مقطع بالاتر افراد ندارد.
تبصره 2: ارائه مدارك معادل و افتخاري به عنوان مدرك تحصیلی معتبر ملاك عمل قرار نمی‌گیرد.
تبصره 3: شرکت هیچگونه تعهدي نسبت به تعدیل مدرك تحصیلی کارکنان در طول دوران خدمت ندارد.
تبصره 4: تاریخ فارغ التحصیلی و تاریخ صدور مدرک تحصیلی، تاریخ ترخیص از خدمت نظام وظیفه وتاریخ صدور کارت معافیت دائم غیر پزشکی می‌بایست حداکثر تا تاریخ آخرین روز ثبت نام باشد.
2-2- داوطلبان متقاضی استخدام می‌بایست سلامت جسمانی، روانی و توانایی لازم براي انجام شغل مورد نظر را داشته باشند.

3- داوطلب بومی
داوطلب بومی استان هرمزگان به فردی اطلاق می‌شود که حداقل دارای یکی از شرایط زیر باشد:
الف- محل تولد یا صدور شناسنامه داوطلب مندرج در شناسنامه، یکی از شهرستانهای استان هرمزگان باشد.
ب- حداقل دو مقطع تحصیلی(ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان، دانشگاه) را در استان هرمزگان طی کرده باشند.
ج- محل تولد همسر داوطلب، یکی از شهرستانهای استان هرمزگان باشد.
د- متقاضی حداقل 10 سال منتهی به تاریخ 1402/06/01، ساکن استان هرمزگان باشد.
تذکر 1: ملاك شناسایی شهرستانهاي استان هرمزگان، آخرین تقسیمات کشوري اعلامی وزارت کشور می‌باشد.
تذکر 2: مدارکی دال بر سکونت 10 ساله داوطلبان متقاضی استخدام می‌بایست با ارایه استشهاد محلی ممهور به مهر نیروی انتظامی در یکی از شهرستانهای استان هرمزگان باشد (مطابق فرم پیوست)
تذکر 3: ارایه گواهی تحصیلی مبنی بر گذراندن حداقل دو مقطع تحصیلی، از اداره آموزش و پرورش شهرستان یا دانشگاه محل تحصیل الزامی است(برای شرط بومی نوع ب).
تذکر 4: منحصرا در رشته مهندسی شیمی هم داوطلبان بومی و هم داوطلبان غیر بومی می‌توانند شرکت کنند. در شرایط یکسان اولویت جذب با داوطلبان بومی استان هرمزگان می‌باشد.

4- آزمون عمومی و اختصاصی و مواد آزمون
کلیه سوالات مواد آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهار گزینه‌اي بوده و ضرایب تمام مواد امتحانی یک می‌باشد. ضمناً به ازاي هر پاسخ اشتباه به سوالات، یک سوم نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد.
مواد آزمون عمومی شامل زبان و ادبیات فارسی، هوش و استعداد تحصیلی، مبانی کامپیوتر و زبان انگلیسی می‌باشد مواد آزمون اختصاصی به شرح مفاد مندرج در جدول (2) خواهد بود.

جدول (2): مواد امتحانی آزمون تخصصی شرکت پالایش نفت بندرعباس
مقطع تحصیلی رشته تحصیلی مواد آزمون
کارشناسی مهندسی شیمی انتقال حرارت - ترمودینامیک - انتقال جرم و عملیات واحد – مکانیک سیالات – طراحی راکتور
مهندسی برق مدارهای الکتریکی- ماشین الکتریکی- الکترونیک- مدار منطقی-کنترل
مهندسی مکانیک ترمودینامیک-مکانیک سیالات- انتقال حرارت-استاتیک-مقاومت مصالح-دینامیک و ارتعاشات
مهندسی صنایع برنامه ریزی و کنترل پروژه- تحلیل سیستم‌ها- طرح ریزی واحدهای صنعتی- کنترل تولید و موجودی- کنترل کیفیت آماری
مهندسی مواد و متالورژي اصول و مکانیزم خوردگی- روشهای کنترل خوردگی و حفاظت از فلزات- متالورژی فیزیکی وخواص مکانیکی مواد-
مهندسی ایمنی صنعتی آلودگی هوای محیط کار و کنترل آن - عوامل فیزیکی و شیمیایی محیط کار - بهداشت محیط - حریق و روش‌های مبارزه با آن – ایمنی در صنایع نفت و گاز - اصول طراحی سیستمهای ایمنی و آتشنشانی
مهندسی عمران مقاومت مصالح- تحلیل سازه ها- مکانیک خاک و پی سازی- مکانیک سیالات-- طراحی سازه‌های فولادی و بتنی- مکانیک جامدات

5- مراحل و مدارک موردنیاز جهت ثبت نام
ثبت نام واجدین شرایط منحصراً از تاریخ 1402/04/25 لغایت 1402/05/15 با مراجعه به سایت دانشگاه هرمزگان به آدرس hormozgan.ac.ir انجام می پذیرد. متقاضیان می‌بایست در مدت زمان فوق، با مدارک مورد نیاز مطابق با بند 7 آگهی جذب نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهاي پایانی خودداري نمایند.

6- مطالعه شرایط آزمون
داوطلب متقاضی جذب، می‌بایست در زمان ثبت نام، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در متن آگهی را داشته باشد. اکیداً توصیه می‌شود داوطلبین محترم، قبل از ثبت‌نام، شرایط و ضوابط آزمون را مطالعه و سپس نسبت به ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون اقدام نمایند. ضمنا کلیه اطلاع رسانی‌هاي آزمون از طریق سایت ثبت نام صورت خواهد گرفت.

7- ثبت نام در آزمون
مراحل ثبت نام به صورت زیر است:
1- مراجعه به سایت ثبت نام به نشانی hormozgan.ac.ir
2- تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور
3- ارسال عکس: داوطلب می بایست یک قطعه عکس پرسنلی 4 *3 با حجم کمتر از 40 کیلوبایت را اسکن نموده و فایل آن را از طریق سامانه ثبت نام ارسال نماید.
4- ارسال اسکن کارت ملی با حجم کمتر از 80 کیلوبایت از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی
5- ارسال تصویر مدرک تحصیلی مقطع کارشناسی در رشته ها وگرایشهای مندرج در جدول (1) از طریق سامانه ثبت نام.
6- پرداخت هزینه ثبت نام به صورت پرداخت الکترونیکی به مبلغ 3400000ریال (سیصد و چهل هزار تومان) در وجه دانشگاه هرمزگان.
تذکر 1: در صورتیکه داوطلب در زمان ثبت‌نام اینترنتی، تصویر مدرک تحصیلی مقطع کارشناسی خود را بر اساس رشته ها وگرایشهای مندرج در جدول (1) از طریق سامانه ثبت‌نام ارسال ننماید، حتی در صورت قبولی در آزمون کتبی، از انجام مراحل بعدي محروم شده و حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
تذکر 2: اسکن عکس از روي کارتهاي شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و ..) قابل قبول نمی‌باشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند. تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
تذکر3: هر داوطلب تنها امکان یک بار ثبت نام و انتخاب فقط یک رشته شغلی را دارد. ضمنا ثبت نام بصورت ناقص یا به نحو غیر از ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی مذکور مورد قبول نخواهد بود.
تذکر 4: هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نمی‌گردد.
تذکر 5: لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده برعهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج آزمون کتبی، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدرک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند.
تذکر 6: با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمونهاي قبلی، در خصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثرا براي داوطلبانی که ثبت نام آنان توسط دیگران انجام می‌شود رخ داده است، تاکید می‌گردد که علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباها عکس داوطلب دیگري به جاي عکس شما الصاق نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد.
تذکر 7: متقاضیان می بایست در طول فرآیند جذب بصورت مستمر، جهت آگاهی از اطلاعیه ها و نتایج مراحل مختلف، به وب سایت ثبت نام مراجعه نمایند. لذا عدم اطلاع داوطلب از مراحل و جزئیات جذب موجب هیچگونه حقی برای وی نمی گردد. ضمنا به اطلاع می رساند تمامی اطلاعیه های آزمون منحصرا از طریق سایت ثبت نام انجام خواهد شد.

8- زمان توزیع کارت ورود به جلسه
کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از تاریخ 1402/06/06 لغایت 1402/06/08 از طریق سایت ثبت نام قابل دریافت است. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تأیید اطلاعات ارسالی از سوي داوطلبان نبوده و مدارك داوطلبان پس از برگزاری آزمون مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

9- زمان و محل برگزاری آزمون
تاریخ برگزاری آزمون هر داوطلب در یکی از روزهای پنج شنبه مورخ 1402/06/09 یا جمعه مورخ 1402/06/10 در شهر بندرعباس می باشد. حوزه برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبان قید خواهد شد.

10- شرایط سنجش افراد و اعلام نتیجه
معرفی داوطلبان جهت بررسی مدارك و سایر مراحل جذب، منوط به کسب حداقل 50 درصد نمره آزمون کتبی است. انتخاب داوطلبان جهت بررسی مدارك و دعوت به مصاحبه تخصصی به میزان 2 برابر ظرفیت از میان داوطلبان داراي حدنصاب علمی(کسب حداقل 50درصد نمره آزمون کتبی) با رعایت اولویت امتیاز مکتسبه صورت می‌پذیرد.
تبصره: امتیاز داوطلبان با ارزش وزنی چهل درصد براي دروس عمومی و شصت درصد براي دروس تخصصی محاسبه می‌گردد.
تذکر 1: با توجه به اینکه مدارك متقاضیان حسب نیاز شرکت پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون کتبی به میزان دو برابر ظرفیت از میان داوطلبان داراي حدنصاب علمی با رعایت اولویت امتیاز مکتسبه بررسی خواهد شد، چنانچه در هر زمان محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد، اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است از انجام مراحل بعدي محروم و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد و در صورت شروع به کار از ادامه اشتغال وي جلوگیري به عمل خواهد آمد و قرارداد وي فسخ خواهد شد.
تذکر 2: تشخیص شرکت در رد یا پذیرش داوطلبان در هریک از مراحل نافذ و قاطع بوده و داوطلبان حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب و ساقط می‌نمایند .

11- سایر شرایط و تذکرات لازم
11-1- لازم است داوطلبان گرامي در مرحله ثبت نام اينترنتي در تكميل اطلاعات دقت نمايند. مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ثبت اطلاعات در فرم ثبت‌نام بصورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود. دعوت شدگان براي مصاحبه بايستي اصل و كپي تمامی مدارک (از جمله مدرک تحصیلی، کارت ملی، شناسنامه، کارت پایان خدمت، مدارکی دال بر ایثارگری و بومی بودن) را به همراه داشته باشند. لازم است متقاضیان از احراز شرایط خود با مفاد آگهی استخدام اطمینان حاصل نمایند.
11-2- شرکت هیچگونه تعهدی در قبال تأمین اسکان پذیرفته شدگان نخواهد داشت.
11-3- برقراری سرویس ایاب و ذهاب از مناطق مرکزی بندرعباس به پالایشگاه و بالعکس خواهد بود.
11-4- ارزش مدرک تحصیلی پذیرفته شدگان برابر مدرک تحصیلی خواهد بود که در این آگهی ذکر شده است. بنابراین به مدارک تحصیلی بالاتر که در بدو اشتغال بکار یا حین خدمت ارائه گردد هیچگونه ترتیب اثری داده نخواهد شد . ضمناً مدارک تحصیلی کمتر یا بالاتر از مقطع تحصیلی لیسانس در رشته های تحصیلی اعلام شده در این آگهی مورد قبول نخواهد بود. همچنین به مدارک معادل ترتیب اثر داده نخواهد شد.
11-5- فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان و فرزندان آزادگان و ایثارگران طبق مقررات موضوعه از امتیازات مربوطه برخوردار خواهند بود.
11-6- پس از ثبت نام در آزمون، امکان تغییر سهمیه معرفی شده داوطلبان وجود نخواهد داشت.
11-7- داوطلب متقاضی جذب، می‌بایست در زمان ثبت نام، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در این دفترچه را داشته باشد. دفترچه آزمون در صفحه اول سامانه جهت دریافت و مطالعه داوطلبین قرار گرفته است. اکیداً توصیه می‌شود داوطلبین محترم، قبل از هرگونه اقدام بر روي سامانه، شرایط و ضوابط آزمون را مطالعه و سپس نسبت به پرداخت هزینه و ثبت نام در آزمون اقدام نمایند. ضمنا کلیه اطلاع رسانی‌هاي آزمون از طریق سایت دانشگاه هرمزگان صورت خواهد گرفت.
11-8- افرادی که در آزمون کتبی/ مصاحبه فنی/ تخصصی/ گزینش و معاینات طب صنعتی موفق به کسب نمره قبولی می‌شوند بایستی قبل از آغاز دوره آموزشی و شروع بکار، تعهدات محضری و تضامین لازمی که از سوی شرکت تعیین می گردد را ارائه نمایند.
11-9- در صورتیکه فرد پس از طی کردن دوره های آموزشی، از ادامه خدمت انصراف دهد، کلیه هزینه‌های آموزشی، خدماتی و سایر هزینه های مرتبط به تشخیص شرکت از انصراف دهنده و یا ضامن وی وصول خواهد شد.
11-10- نتایج آزمون کتبی بصورت 2 برابر ظرفیت اعلام خواهد شد و انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه فنی/ تخصصی، گزینش ، معاینات طب صنعتی و دیگر استعلام‌های مورد نیاز و با رعایت اولویت های مقرر صورت می‌پذیرد. بنابراین شرکت پالایش نفت بندرعباس هیچگونه تعهدی در قبال جذب نفرات ذخیره نخواهد داشت و فقط در صورت ریزش یا انصراف نفرات اصلی و نیاز شرکت، افراد ذخیره براساس اولویت امتیازات مکتسبه جایگزین خواهند شد.
در صورت عدم کسب امتیاز لازم در هر یک از مراحل استخدامی، تعهدي جهت استخدام متوجه این شرکت نمی‌باشد و در صورت عدم پذیرش در هریک از مراحل استخدامی فرآیند استخدام ایشان پایان می‌پذیرد.
11-11-مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی، آزاد اسلامی، پیام نور، غیر انتفاعی و دانشگاه جامع علمی کاربردی در صورت پذیرفته شدن در آزمون کتبی می‌بایست به تایید مراجع ذیربط برسد. همچنین مدارک تحصیلی فارغ‌التحصیلان خارج از کشور می‌بایست به تائید اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد.
12-11-چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات و اطلاعات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در آزمون نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی(حتی در صورت پذیرش در آزمون واشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
13-11-باتوجه به اینکه شرکت پالایش نفت بندرعباس به بخش خصوصی واگذار شده است امکان انتقال جذب شدگان به سایر واحدهای نفتی و یا ارگانهای دولتی و تبدیل وضعیت آنها از قراردادی به رسمی وجود ندارد.
14-11-قرارداد استخدام به صورت موقت و در چارچوب قانون اداره کار و تأمین اجتماعی خواهد بود.
15-11-در صورت انصراف از ادامه خدمت در شرکت در طول مدت تعهد، کلیه هزینه‌هاي آموزشی، خدماتی و سایر هزینه‌هاي مرتبط از انصراف دهنده اخذ خواهد شد.
16-11-تعهد محضري 30 ساله /یا (تا زمان بازنشستگی) و تحویل تضامین اعلام شده از طرف شرکت، توسط پذیرفته شدگان در آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی براي خدمت در شرکت پالایش نفت بندرعباس یا هر محل دیگري که شرکت صلاح بداند.
17-11-ضروري است داوطلبان به هنگام حضور و شرکت در جلسه آزمون، علاوه بر کارت ورود به جلسه، کارت ملی خود را نیز همراه داشته باشند.

تاریخ ثبت نام، توزیع کارت و برگزاری آزمون کتبی
ثبت نام در سامانه و اخذ کد رهگیری 1402/04/25 لغایت 1402/05/15
توزیع کارت ورود به جلسه آزمون 1402/06/06 لغایت 1402/06/08
برگزاری آزمون استخدامی 1402/06/09 یا 1402/06/10
سایر مراحل جذب متعاقبا اعلام خواهد شد

برای دانلود فرم اینجا را کلیک کنید


شرکت پالایش نفت بندرعباس
مدیریت توسعه منابع انسانی
برنامه ریزی و تامین نیروی انسانی